Місто і регіон

Стали відомі причини, чому у Ніжині вчора провалилася вантажівка

Вчора, 21 вересня, ніжинські ЗМІ повідомляли про те, що біля зупинки «ТПО», на перехресті,  сталася аварія: вантажний Mercedes-Benz провалився в яму і став на три колеса. Водію автівки поспішили на допомогу колеги з інших служб.

Сьогодні під головуванням першого заступника міського голови Федора Вовченка відбулася нарада керівників комунальних підприємств міста.

«Скажіть мені, будь ласка, чому провалилася автівка?» — запитав Федір Іванович.

Колективно з’ясували причини. Виявляється, поруч з місцем, де утворилася яма, розташований колектор. З року в рік його підмивають дощі. Колектор знаходиться на балансі Ніжинського  консервного заводу. Крім того, водій вантажівки заїхав на «зелену зону», чим порушив Правила благоустрою.

Ф. Вовченко закликав керівників комунальних служб працювати більш злагоджено, навіть якщо питання не відноситься до компетенції того чи іншого керівника.

«Побачили або виявили якийсь недолік у місті – обов’язково повідомляйте мені та колегам. Зрозуміло: усе, що відбувається у місті, знати неможливо, але заплющувати очі на побачене не слід. Тільки тоді ми зможемо вирішити проблему максимально швидко», — наголосив головуючий наради.

Автор: журналіст сайту «Nizhyn Post» Валентина Савчук

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

     

Джерело: uezd.com.ua
2022-09-23 00:55:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин