Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Стало відомо, за яких умов чернігівські школи підуть на «дистанційку»

Стало відомо, за яких умов чернігівські школи підуть на «дистанційку»

На дистанційне навчання в Чернігові будуть переводити класи, де хворіє понад 30% учнів, і школи, де більше 50% таких класів.

Таке рішення ухвалили сьогодні, 25 січня, на позачерговому засданні міської Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На сьогодні в закладах загальної середньої освіти міста, на жаль, зберігається динаміка зростання кількості захворювань як на коронавірус, так і на ГРВІ.

Фактично станом на сьогодні, 25 січня, COVID-19 підтвердили в 53 учнів (ще вчора, 24 січня, було 40), тобто 13 нових. А якщо говорити про захворюваність на грип та ГРВІ, то середній показник по закладах середньої освіти міста на сьогодні – 32,4% учнів (вчора було 29%), доповів на засіданні комісії керівник міського управління освіти Василь Білогура.

«Враховуючи те, що динаміка зростання зберігається, ми маємо вживати запобіжних заходів. Пропонуємо, щоб навчальний заклад у залежності від ситуації міг приймати відповідне рішення – і відправляти на дистанційне навчання або клас, або паралель, або весь навчальний заклад. При цьому хотілось би максимально дати можливість зберегти навчання в очному режимі для початкової школи», зазначив він.

Стало відомо, за яких умов чернігівські школи підуть на «дистанційку»

Відповідно до цих пропозицій, які стали основою для рішення комісії, керівники закладів загальної середньої освіти міської ради мають у разі ускладнення епідемічної ситуації  приймати рішення щодо організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання за таких умов:

– Для здобувачів освіти окремих класів – у випадку відсутності через хворобу 30%  і більше здобувачів освіти класу;

– Для всіх здобувачів освіти 5 – 11-х класів – у випадку організації освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання для 50% і більше класів закладу освіти.

Білогура також додав, що після встановлення цих критеріїв кожен навчальний заклад буде орієнтуватися по своїй ситуації з захворюваністю і приймати рішення про форму навчання на педагогічній раді.

Але вже зараз перевищили ці критерії та у зв’язку зі високою захворюваністю повністю перейшли на дистанційне навчання школи № 3, 4, 6, 9, частково  №24 і 27.

На підставі вже сьогоднішньої кількості хворих школи №27 і 13 на дистанційному навчанні повністю будуть від завтрашнього дня. 

Джерело — пресслужба Чернігівської міської ради.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
25.01.2022

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь