Україна і світ

Стало відомо, про кого говорив Венедіктов: Російські силовики виступають проти включення в список на обмін Сенцова, Карпюка і Клиха, – джерела в Кремлі

Раніше повідомлялося про повернення п’ятьох українських політв’язнів

Джерело: 112.ua

Стало відомо, про кого говорив Венедіктов: Російські силовики виступають проти включення в список на обмін Сенцова, Карпюка і Клиха, - джерела в Кремлі

Представники російських силових відомств виступають проти видачі українській стороні трьох осіб у порядку обміну. Про це повідомляє видання “Страна” з посиланням на джерела в Кремлі, близькі до переговорів з обміну.

Мова йде про режисера Олега Сенцова, Станіслава Клиха і Миколу Карпюка.

Новини за темою: Волкер висловив надію на те, що обмін ув’язненими відбудеться

Нагадаємо, напередодні головний редактор “Ехо Москви” Олексій Венедиктов заявив, що у президента Росії Володимира Путіна є опозиція з силовиків, і вона може перешкодити обміну полоненими з Україною.

“Незважаючи на те, що здається, що Путін клацне пальцями і всіх посадять на літак і вивезуть, але це не так. Тому що тут приходять силовики і кажуть: ну як же, ось вони терористи. Умовно я кажу. І треба розуміти, що, може бути, Путіну важливіше мати стосунки зі своїми силовиками, ніж з чужими президентами”, – заявив Венедиктов.

Новини за темою: У Путіна є опозиція з силовиків, і вона може перешкодити обміну полоненими з Україною, – Венедіктов

Раніше повідомлялося, що у Росії констатують початок певних контактів у розвиток домовленостей, досягнутих у ході розмов президентів Росії і України Володимира Путіна і Володимира Зеленського.

Також нагадаємо, що Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що обмін полоненими між РФ та Україною вимагає узгодження між керівництвом двох країн.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua