Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Стало відомо, коли у Чернігові стартуватиме пляжний сезон

Стало відомо, коли у Чернігові стартуватиме пляжний сезон

Пляжний сезон у Чернігові попередньо стартуватиме з 1 червня. Нині комунальники розпочали підготовку місць для купання та відпочинку людей до нового купального сезону.

Про це Високому Валу повідомили в пресслужбі Чернігівської ОДА.

Нагадаємо, що єдиним визначеним місцем для масового відпочинку людей на водних об’єктах у Чернігові є міський пляж «Золотий берег».

Наразі на міському пляжі працівники комунального підприємства «Паркування та ринок» завершують обрізку сухих та аварійних дерев. За словами начальника підприємства Миколи Гоголя, це робиться, перш за все, задля безпеки людей, які будуть тут відпочивати. Адже гілки, коли відбувається порив вітру, можуть падати на території дитячого майданчика та стоянки для авто.

Паралельно триває прибирання всієї території пляжу, готують до роботи торговельні об’єкти, ремонтується необхідна пляжна інфраструктура. Раніше на територію цієї зони відпочинку завезли чотири машини піску. Його підсипали там, де це необхідно.

Також фахівцями напрацьовується розважальна програма для маленьких мешканців міста.

Крім того, планується, що 25 травня дно річки Десна вздовж міського пляжу, протяжністю 300 метрів, обстежать та очистять водолази.

Відповідно до рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС, враховуючи те, що мешканці міста можуть обирати для відпочинку біля води й інші місця, будуть встановлені сезонні рятувальні пости, які працюватимуть щоденно. А саме:

– річка Десна – міський пляж «Золотий берег»;

– гідро-кар’єр – район Лісковиця (2 поста);

– річка «Стрижень» – район ландшафтного парку «Ялівщина» (вул. Героїв Чорнобиля).

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.05.2021