Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Стало відомо, ким був чиновник, який помер в новорічну ніч біля Бречі

Стало відомо, ким був чиновник, який помер в новорічну ніч біля Бречі

Померлий в новорічну ніч в лісі біля готельного комплексу «Бреч» чиновник — начальник відділу звернень громадян Офісу Генерального прокурора Євген Котенко.

Його знайшли за 500 метрів від еко-готелю, повідомляє Українська правда, посилаючись на джерела у правоохоронних органах.

Так, до поліції вдень 1 січня зателефонував охоронець елітного готельного комплексу та повідомив, що знайшов на вулиці тіло прокурора Євгена Котенка.

За попередньою інформацією, прокурор святкував новий рік у «Бречі» разом зі своєю дружиною Юлією, і близько другої ночі з невідомих причин пішов до лісу, де пробув орієнтовно до п'ятої ранку.

Джерела видання зазначають, що камера відеоспостереження одного з прилеглих будинків зафіксувала, як прокурор вийшов з лісу, зупинився й зняв з себе одяг. Попередньою причиною смерті називають переохолодження.

Також джерело у правоохоронних органах додає, що під час огляду тіла видимих тілесних ушкоджень фахівці не виявили, також не знайшли й слідів боротьби на місці смерті.

Довідково:

Євген Котенко раніше працював старшим помічником військового прокурора Анатолія Матіоса.

Дружина померлого, Юлія Котенко, також є співробітницею Офісу Генерального прокурора. Вона працює головним спеціалістом відділу роботи з кадрами в ОГП.

Фото — з мережі.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.01.2021