Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Стало відомо, хто претендує на посаду директора РЛП «Міжрічинський»

Стало відомо, хто претендує на посаду директора РЛП «Міжрічинський»

На посаду директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради» претендує Сергій Кошовий.

Відповідна інформація опублікована в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Стало відомо, хто претендує на посаду директора РЛП «Міжрічинський»

Відомо, що Сергій Кошовий працює в РЛП «Міжрічинський». За даними електронної декларації, в 2021 році він отримував там заробітну плату. В інтернеті зазначається, що нині він виконує обов’язки директора цього закладу.

Міжрічинський регіональний ландшафтний парк – найбільший регіональний ландшафтний парк в Україні. Розташований у південно-західній частині Чернігівської області, в Козелецькому та Чернігівському районах. Площа парку 102 472,95 га. Створений у 2002 році. Розташований у межиріччі Дніпра й Десни, звідки й отримав назву. Східна межа парку проходить по Десні, південна й західна – по межі Чернігівської області. В межах Козелецького району вона представлена переважно лісовим масивом на піщаній боровій терасі, частково — акваторією Київського водосховища, сільгоспугіддями, болотами, пісками. Загальна протяжність меж РЛП «Міжрічинський» становить близько 240 км.

Центральна садиба розташована в селі Отрохи Козелецького району.

Територія парку є унікальною і за своїми природними особливостями, і за господарським використанням, яке має загальнодержавне значення: річка Десна — у питному водопостачанні, водосховище — у гідроенергетиці, ліси — в деревообробній промисловості. На території РЛП розташовані два військові полігони, на яких також проводиться лісогосподарська й мисливсько-господарська діяльність.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

12.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин