Новини Чернігова

Стало відомо, де росіяни незаконно утримують вчительку з Чернігівщини

Стало відомо, де росіяни незаконно утримують вчительку з Чернігівщини

Правозахисники вимагають звільнення із російського полону вчительку Вікторію Андрушу, жительку села Старий Биків, це Новобасанська громада Чернігівської області.

Вікторія Андруша – вчителька математики школи №5 міста Бровари. Була викрадена російськими військовими 25 березня 2022 року зі свого будинку в рідному селищі Старий Биків Чернігівської області.

Росіяни затримали Вікторію за те, що вона передавала в чатбот переміщення російської техніки.

За свідченнями очевидців, російські військові вторглися до будинку, почали шукати зброю, потім забрали телефон і почали його перевіряти.

Після цього вони заявили, Вікторія навідниця і через неї знищили багато їхніх товаришів. На це Вікторія відповіла, що їх сюди ніхто не кликав, і що вона справді передавала дані щодо їхнього переміщення ЗСУ.

Після цього силами 15 солдатів російським військовим вдалося затримати одну сміливу українську дівчину, яка, до того ж, відомлялася спілкуватися з окупантами російською мовою.

«Вікторія Андруша – жертва насильницького зникнення і Росія має терміново визнати факт її затримання та надати інформацію про місце перебування та правові підстави затримання», – заявили у Human Rights Watch.

Є інформація, що дівчину утримують у слідчому ізоляторі у Курській області. Про це родичі дізнались від неофіційних джерел.

Водночас адміністрація ізолятора заперечила утримання Вікторії Андруши. Адвокату Вікторія Бірюкова отримала відмову у доступу до СІЗО.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

07.08.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин