Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Стала відома вартість святкування 30-річчя незалежності України

Стала відома вартість святкування 30-річчя незалежності України

На реалізацію плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України планується витратити 5,4 мільйони гривень.

Про це йдеться у висновку Міністерства фінансів до проекту постанови уряду, яка була ухвалена 31 травня 2021 року.

«Відповідно до фінансово-економічних розрахунків до проекту акта його реалізація потребуватиме коштів з державного та місцевих бюджетів в обсязі 5 423,2 млн грн, у тому числі додаткова потреба становитиме 840,5 млн гривень», – йдеться в документі.

У Мінфіні вважають, що в проект плану заходів повинні бути включені тільки ті, які мають відповідне фінансове забезпечення. Водночас їх реалізація повинна здійснюватися за рахунок і в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

Відомо, що в цьому році 24 серпня в центрі Києва відбудеться великий військовий парад з прольотом авіації ЗСУ та країн-партнерів.

Також буде організоване урочисте проходження катерів і проліт авіації, повітряний і морський показ озброєння та військової техніки на річці Дніпро в районі Київського річкового вокзалу і Труханового острова.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.06.2021

Залишити відповідь