Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Стадіон, так стадіон: КП “ВУКГ” встановили нову лінію освітлення.

Згідно замовлення комунального закладу «Міський центр фізичного здоров’я «Спорт для всіх» на території ніжинського стадіону “Спартак”, що розташований по вулиці Полковника Розумовського, 5 встановлено лінію сучасного освітлення.

Працівниками комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства”, а саме цеху дільниці вуличного освітлення міста на чолі з головним енергетиком Віталієм Оленченко було успішно проведено повне монтування освітлення всієї території стадіону.

До початку монтування освітлення стадіону, на території КП “ВУКГ” було заздалегідь виготовлено металічні заставні з можливістю фланцевого закріпленням нижньої опорної частини монтажними гайками. Потім, у ході розпочатих робіт було пробурено 13 свердловин та забетоновано ці заставні. Проведено монтаж 13 металевих опор.

Останнім етапом з монтування стало встановлення оголовників, що міцно тримають ліхтарі та, безпосередньо, самих світлодіодних ліхтарів у кількості 21 штуки марки ENERLIGHT потужністю 100 Ват кожен. Для живлення всіх світлоточок було підвішено та під`єднано 600 метрів кабелю живлення та встановлено 4 щити керування з автоматичними вимикачами. На всіх етапах монтування залучалась спеціалізована техніка КП “ВУКГ”

Unenizh.org.ua
2021-12-07 14:30:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин