Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Стабілізація ковіду, «сортування» дітей і безглузда політика: ранкова нарада в чернігівській мерії

Ранкова нарада в мерії розпочалася, як завжди, з ковіду. Медики розповіли про стабільно не дуже високу захворюваність у місті та області.

«Чернігівська область укріпила свої позиції… щодо області зі стабільної ситуації із захворюваності на ковід», – Ольга Малець, в.о. начальника управління охорони здоров’я ЧМР.

Далі перешли до справ освітянських. Констатували факт повернення дітей до шкіл і презентували нюанси всеукраїнських змін у цій сфері.

«Цей закон передбачає те, що в місті Чернігові з усіх наявних середньоосвітніх закладів… вони всі розділяться на три категорії. Більше, ця реформа не передбачає, що одна школа навчатиме дітей від першого до 11-го класу», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Школу поділять на початкову – до 4-го класу, середню – 5-9 класи та академічні ліцеї – 10-12 класи.

«Освітній процес у багатьох напрямках зводиться до того, щоб відсортувати дітей за їхніми здібностями», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Наступне. Мер зачепив тарифну тему, назвавши політику влади в цьому напрямку безглуздою.

«Це безглузда абсолютно політика, яка мета її – я не розумію», – Владислав Атрошенко, чернігівський міський голова.

Загалом нарада пройшла досить оперативно, проте мер усе ж таки встиг покритикувати місцевих забудовників за мляві темпи будівництва наземного переходу по Кільцевій, також перепало приватній клініці «Фрезеніус» через те, що остання хоче відрізати шматок міського бюджету.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

26.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова