Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

США здійснили авіаудар по Сирії

Військові США завдали авіаудару по будівлі в Сирії, яка може належати збройним силам Ірану.

США здійснили авіаудар по Сирії

У Пентагоні заявили, що мета такого удару – відповідь на серію недавніх атак на американські об’єкти в Іраку. Усі дії Сполучених Штатів Америки були спрямовані на деескалацію ситуації на сході Сирії та Іраку.

У США вважають таку відповідь “пропорційною”. Окрім того, влада країни зазначила, що внаслідок авіаудару були знищені декілька прикордонних будівель, які використовувалися проіранськими угрупованнями.

Напередодні президент США Джо Байден наказав завдати удар по території Сирії. Літаки ВПС США обстріляли будову, пов’язану з проіранським ополченням. Наказ Байдена був спрямований на те, щоб позбавити ополченців можливості продовжувати напади у майбутньому.

Атаки на Сирію

Наприкінці 2020 року у східній частині Сирії атакували автобус, внаслідок чого загинули щонайменше 28 людей, імовірно, солдати.

Сирійські державні ЗМІ повідомили, що автобус атакували в неспокійній провінції Дейр-ез-Зор, заявивши, що були вбиті цивільні.

Але інші джерела, зокрема група спостереження, повідомили, що всередині були солдати, що призвело до більшої кількості загиблих.

Джерело: Пентагон

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-26 06:25:59