Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

США вивчають можливість інтеграція української авіації з американськими ракетами – Politico

США розглядають питання посилення української авіації, зкрема серед варіантів – інтеграція наявної авіації з американськими ракетами.

Про це повідомляє Politico з посиланням на власні джерела. У разі позитивного рішення таким чином вдасться розв’язати питання додаткової вогневої потужності та ППО України.

Зазначається, що у США вивчають питання інтеграції передових американських ракет класу “повітря – повітря” середньої дальності AIM-120, призначені для стрільби із західних винищувачів, таких як американські F-16, з українськими винищувачами радянського зразка – МіГ. Повідомляється, що деякі з таких ракет уже є на озброєнні в України, але використовують їх у системах протиповітряної оборони.

Зараз дивляться

При цьому головною проблемою тут є те, що американська система, та радянська (адже МіГ – розробка часів СРСР) – є доволі різними. Для інтеграції не достатньо лише встановити ракету на винищувач, його система повинна “бачити” цю ракету.

Тож власне проблемою є те, як поєднати американські ракети з винищувачами радянського зразка, з їхньою системою.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Однак у Пентагоні відмовилися коментувати цю інформацію з огляду на питання безпеки. Однак там запевняють – Вашингтон підтримує регулярні контакти з Києвом щодо військової допомоги, але з міркувань безпеки, публічно це обговорювати не будуть.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-03-08 11:41:44