Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

США відновлять санкції ООН проти Ірану – Помпео

Державний секретар США Майкл Помпео заявив, що Америка ініціюватиме відновлення санкцій ООН проти Ірану.

Держсекретар особисто відвідає штаб-квартиру Ради безпеки ООН, щоб повідомити про ухвалене рішення Вашингтона – повернення обмежень проти Тегерану. Санкції будуть відновлені через 30 днів після оприлюднення заяви.

 – Майкл Помпео з 20 до 21 серпня вирушить у Нью-Йорк, щоб повідомити РБ ООН про те, що США ініціюють процес відновлення санкцій ООН проти Ірану. Через 30 днів після повідомлення низку санкцій ООН буде відновлено, зокрема вимогу про те, щоб Іран припинив всю діяльність, пов’язану зі збагачення урану, – йдеться в повідомленні.

Також у заяві зазначається, що відновлення санкцій стосуватиметься продовження заборони збройного ембарго проти Ірану.

Ця заява Держдепартаменту спричинена тим, що американський проект резолюції про продовження збройного ембарго щодо Ірану не набрав у Раді безпеки ООН потрібної кількості голосів.

Санкції проти Ірану

Наприкінці травня 2020 року США повідомили про відновлення санкцій проти російських, китайських та європейських фірм, пов’язаних з іранською ядерною програмою.

Майк Помпео повідомив, що припинення скасування цивільно-ядерного співробітництва поширюється на міжнародну роботу на заводі важкої води Арак, на постачання збагаченого урану для дослідницького реактора у Тегерані та на вивіз відпрацьованого палива реактора.

Джерело: Держдепартамент США 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-20 10:42:41