Україна і світ

США виділять резервну нафту для стабілізації ринку палива

Відповідне розпорядження видав президент США Трамп після атаки на нафтові об’єкти у Саудівській Аравії

Джерело: 112.ua

Після атак на нафтопереробні заводи в Саудівській Аравії США вирішили виділити нафту зі своїх резервів для стабілізації ринку палива. Відповідне розпорядження видав президент США Дональд Трамп, про що поінформував у своєму мікроблозі в Twitter.

Новини за темою: Атаки на нафтові заводи в Саудівській Аравії: Іран відкинув звинувачення США

“Враховуючи, що напад на Саудівську Аравію може вплинути на ціни на нафту, я санкціонував виділення нафти зі Стратегічного нафтового резерву, за потреби, у обсязі, достатньому для належного забезпечення ринків”, – зазначив Трамп.

За словами американського президента, він також поінформував всі відповідні установи про прискорення процесу затвердження нафтопроводів, які наразі мають отримати дозволи у Техасі і в інших штатах.

Новини за темою: Ціни на нафту трохи знизилися, проте тижневе зростання – максимальне з липня

Як повідомлялося, після атаки дронів на нафтопереробні заводи в Саудівській Аравії світові ціни на нафту зросли більш ніж на 15%, що стало найвищим рівнем майже за чотири місяці.

Нагадаємо, 14 вересня, на одному з найбільших в світі нафтопереробних заводів саудівської компанії Saudi Aramco сталася пожежа.

Два об’єкти компанії на великих родовищах піддалися атаці з використанням дронів.

Пізніше держсекретар США Майк Помпео звинуватив Іран в атаках на нафтові заводи, які скоротили видобуток приблизно в два рази.

Іран всі звинувачення відкидає.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close