Україна і світ

США та Британія відповіли на шантаж РФ щодо зняття санкцій в обмін на зерно з України

Будівельні матеріали м.Ніжин

Сполучені Штати не знімуть санкції з Росії як відповідь на обіцянки щодо експорту зерна з України.

Про це заявив представник Державного департаменту США Нед Прайс під час брифінгу 25 травня, а також Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес.

– Це зерно для всіх, для Лівії, Ємену. Люди по всьому світу покладаються на це зерно, щоб прогодувати себе. Закликаю Росію вчинити правильно, гуманно – дати можливість Україні експортувати зерно та припинити його красти. Не говоритимемо про санкції, давайте вчинимо правильно, – заявив Бен Воллес.

Водночас спікер Держдепу США зазначив, що Вашингтон також не зніматиме санкції у відповідь на експорт зерна.

– Ви вже чули з боку російських офіційних представників безліч брехні, дезінформації для вирішення проблеми з їжею у контексті глобальної продовольчої безпеки. Незважаючи на ці заяви, санкції США були створені саме з метою обійти тиск на постачання зерна… Отже, ми безперечно збережемо наші санкції у відповідь на порожні обіцянки (з боку РФ, – Ред.). Ми чули ці порожні заяви від Росії і раніше, – сказав Нед Прайс.

Представник Держдепу США нагадав, що до заяв, які йдуть з боку РФ, слід ставитися скептично. Як приклад, він навів заяви російських офіційних осіб, які говорили, що вторгнення РФ в Україну не планується.

Раніше у Кремлі заявили, що готові надати коридор для виходу з України суден із сільськогосподарським продовольством в обмін на скасування санкцій та розмінування всіх українських портів.

Джерела: Standard, U.S. Department of State

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-26 01:18:19

Магазин Автозапчастин м.Ніжин