Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

США стурбовані через незвичну активність військ РФ біля кордону України – Блінкен

Сполучені Штати Америки занепокоєні незвичною військовою активністю Росії біля державного кордону України. У зв’язку із цим Вашингтон уже провів консультації з європейськими партнерами.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен під час свого візиту до Сенегалу. Він зазначив, що тривогу Вашингтона викликають і заяви Москви.

– Ми дійсно занепокоєні з приводу незвичної військової активності Росії на кордоні з Україною. Ми дійсно стурбовані з приводу риторики, яку ми бачили і чули від Росії, а також у соціальних мережах, – зазначив Блінкен.

Держсекретар США нагадав про прийом РФ використовувати надумані приводи для подальших агресивних дій.

– Ми не знаємо, якими є наміри президента Путіна, але ми знаємо, що відбувалося в минулому. Ми знаємо про такий прийом, як відсилання до якоїсь ілюзорної провокації, чи то з боку України, чи будь-якої іншої країни, яку потім буде використано як виправдання давно спланованим Росією діям, – наголосив Блінкен.

Він уточнив, що США вже провели детальні консультації з партнерами по всій Європі з цього приводу. За словами Блінкена, країни Європи поділяють стурбованість через дії РФ.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-11-21 12:58:07

Магазин Автозапчастин м.Ніжин