Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

США припиняють дію 232 мит на сталь з України на рік

Адміністрація Байдена вирішила призупинити дію 232 мит на українську сталь на рік. Про це у понеділок, 9 травня, повідомив американський Мінторг.

– Сьогодні міністр торгівлі США Джина Раймондо повідомила, що тимчасово, на рік, призупинить дію 232 мит на сталь з України, – йдеться у повідомленні міністерства.

Крім того, зазначається, що ці заходи повинні дозволити “підтримати одну з ключових українських сфер промисловості”.

Мінторг США наголосив, що металургійні заводи відіграють дуже важливу роль як під час війни, так і після неї – під час відновлення країни.

Крім того, у повідомленні йдеться, що кожне 13-те добре оплачуване місце в Україні створене в металургії.

Повідомляється, що деякі металургійні заводи в Україні, незважаючи на військові дії, відновлюють виробництво, а також надають притулок та їжу для працівників.

– Низка найбільших металургійних громад України найбільше постраждала від путінського варварства, а металургійний завод у Маріуполі став тривалим символом відданості України опору російської агресії, – сказано у заяві.

Мінторг США додав, що металурги є одними з найвитриваліших у світі, чи “живуть вони в Янгстауні, чи в Маріуполі”.

– Ми не можемо просто захоплюватися витривалістю та духом українського народу – ми маємо їх підтримати та підтримати одну з найважливіших галузей для економічного добробуту України. Щоб металургійні заводи продовжували економічно забезпечувати український народ, вони мають можливість експортувати сталь, – заявила міністр торгівлі США Джина Раймондо.

Тим часом міністр економіки України Юлія Свириденко пояснила, що йдеться про зупинення дії 25% мит, запроваджених адміністрацією Трампа у 2018 році.

– Скасування цих мит буде поворотним моментом у торговельних відносинах між Україною та США, – заявила українська чиновниця у себе у Facebook.

Раніше Європейська Комісія також оголосила про плани скасувати всі імпортні мита на український експорт до ЄС на один рік, а також про рішення тимчасово скасувати всі антидемпінгові заходи проти української сталі.

– Ще ніколи ЄС не запроваджував таких заходів щодо лібералізації торгівлі, безпрецедентні за масштабом: надання Україні нульового тарифу, нульових вимог щодо квоти доступу до ринку ЄС, – зазначав віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

Повідомлялося, що заходи стосуватимуться як промислових, так і сільськогосподарських товарів.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-09 23:33:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин