Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

США продовжать підтримку України, попри попередження від Росії – Держдеп

Адміністрація президента США Джо Байдена не відмовиться продовжувати підтримку України.

Про це заявив представник Держдепартаменту США Нед Прайс в інтерв’ю CNN, коментуючи дипломатичні дипломатичні повідомлення з Росії, які попереджають Сполучені Штати про те, щоб ті припинили озброєння України.

– Росіяни сказали дещо приватно, дещо публічно; – Ніщо не відмовляє нас від стратегії, яку ми розпочали, – сказав Нед Прайс.

Він додав, що не коментуватиме приватні дипломатичні листування.

– Якщо Кремль стверджує, що США та наші партнери по всьому світу надають нашим українським партнерам допомогу в галузі безпеки на мільярди доларів, саме те, про що просили наші українські партнери, і що вони використовують цю саму допомогу в галузі безпеки з надзвичайним ефектом для відбиття російської агресії, що ж, тоді ми винні, – додав він.

Раніше 15 квітня повідомлялося, що перший літак із США з новою допомогою для України у розмірі $800 млн, про яку Джо Байден оголосив цього тижня, має прибути найближчими 24 годинами.

Нед Прайс додав, що Кремль “не повинен дивуватися” підтримці України з боку США з огляду на зобов’язання Білого дому та офіційного Києва, що були зроблені ще до початку вторгнення Росії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-16 00:25:52

Магазин Автозапчастин м.Ніжин