Україна і світ

США припинили авіасполучення з Венесуелою

Повідомлення з Венесуелою тимчасово припиняють через наявну загрозу безпеці в цій країні

Джерело: 112.ua

США припинили авіасполучення з Венесуелою

Адміністрація США тимчасово призупиняє авіасполучення з Венесуелою у зв’язку з існуючою загрозою безпеці в цій країні. Про це йдеться в заяві міністра транспорту США Елейн Прат, передає Reuters.

“Міністерство внутрішньої безпеки прийшло до висновку, що існує загроза безпеці пасажирів, літаків і членів екіпажів, які прибувають і залишають Венесуелу, що вимагає негайного припинення всіх рейсів цивільної авіації між США і Венесуелою”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо, що в травні 2018 року у Венесуелі відбулися вибори глави держави. За даними ЦВК країни, чинний президент Ніколас Мадуро здобув перемогу, набравши близько 70% голосів, а опозиція бойкотувала вибори.

У січні на тлі масових протестів проти Мадуро голова Національної асамблеї Венесуели Хуан Гуайдо оголосив себе тимчасово виконуючим обов’язки президента країни. 

Більшість країн Євросоюзу, США, Канада, Австралія і частина країн Латинської Америки заявили про визнання Гуайдо тимчасовим президентом Венесуели.

Зокрема, 28 березня Європейський парламент схвалив резолюцію, якою повністю визнає лідера опозиції Венесуели Хуана Гуайдо тимчасовим президентом країни.

Такі країни, як Росія, Китай і Куба підтримують чинного президента Мадуро.

Джерело: www.112.ua