Україна і світ

США підготували нову відповідь Росії через отруєння Скрипалів

США підготували нову відповідь Росії через отруєння Скрипалів

Держдеп США підготував ще один пакет антиросійських санкцій у справі про отруєння у британському Солсбері екс-розвідника Росії Сергія Скрипаля та його доньки Юлії.

Держдеп уже відправив відповідний документ державному секретарю Майку Помпео та президенту Дональду Трампу на погодження, заявила заступниця держсекретаря Андреа Томпсон, пише “Голос Америки”. 

Вона наголосила, що нові обмеження — це частина ширшої стратегії США щодо Росії.

Перший пакет американських санкцій через отруєння Скрипаля почав діяти 27 серпня 2018 року. Серед обмежувальних заходів – заборона продажу Росії зброї, а також товарів і технологій подвійного призначення.

Натомість другий пакет санкцій може включати, зокрема, повну заборону на експорт до Росії американських товарів, обмеження імпорту російських товарів в США, зниження рівня дипломатичних відносин та заборону на авіаперевезення державними компаніями.

Що відомо про отруєння Скрипалів у Солсебері?4 березня 2018 року тут отруїли колишнього розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію. Їм вдалося вижити, проте тривалий час і батько, і донька перебували в лікарні.

Британське слідство з’ясувало, що отруїли Скрипалів працівники ГРУ Росії США підготували нову відповідь Росії через отруєння СкрипалівОлександр Петров (справжнє ім’я – Олександр Мішкін) і Руслан Боширов (справжнє ім’я – Анатолій Чепіга). А зробили вони це за допомогою нервово-паралітичної речовини “Новачок”. Bellingcat і The Insider довели, що Петров і Боширов справді є працівникамиСША підготували нову відповідь Росії через отруєння Скрипалів російських спецслужб. Пізніше з’явилась інформація про третього фігуранта резонансної справи – так званого “Сергія Федотова”, який міг курувати “Боширова” та “Петрова” у Солсбері.

отруєння скрипалів: сотанні новини

 • 13 квіт
  2019

  Одностайно: посол США розповів про наміри Сенату щодо антиросійських санкцій

 • 4 бер
  2019

  Отруєння Скрипалів: з’явились нові погрози від Росії

 • 1 бер
  2019

  Позбулися від “Новачка” повністю: Солсбері мають оголосити очищеним від російської отрути

 • 18 лют
  2019

  На соборі у Солсбері вивісили російський прапор: з’явився зухвалий коментар Держдуми Росії

 • 17 лют
  2019

  Стан здоров’я Сергія Скрипаля погіршується, – ЗМІ

 • 22 січ
  2019

  У Росії створили гру “Наші в Солсбері”, в якій маршрут збігається зі шляхом отруювачів Скрипалів

Джерело Телеканал новини «24»
16.05.2019