Україна і світ

США не приєдналися до міжнародної інтернет-ініціативи після теракту в Новій Зеландії

Документ підтримали понад 20 країн, а також Facebook, Google і Twitter

Джерело: 112.ua

США не приєдналися до міжнародної інтернет-ініціативи після теракту в Новій Зеландії

Сполучені Штати не підпишуть запропоновану Францією і Новою Зеландією ініціативу “Заклик Крайстчерча”, учасники якої зобов’язуються протидіяти розміщення контенту терористичного змісту. Про це повідомляє The Washington Post.

“Хоча Сполучені Штати на даний момент не мають наміру брати участь в “Заклику Крайстчерча” ми продовжимо підтримувати загальні цілі, відображені в ініціативі Ми продовжимо задіяти уряду, індустрії і громадянське суспільство для протидії терористичного контенту в інтернеті”, – заявили в Білому домі. 

Новини за темою: Кількість жертв теракту в мечеті в Новій Зеландії зросла

“Заклик Крайстчерча”, оприлюднений на міжнародному зібранні в Парижі, зобов’язує країни і “технологічних гігантів” бути більш пильними щодо поширення ненависті в соціальних мережах. 

соціальна мережа Facebook ввела обмеження на показ прямих трансляцій. Вони передбачають тимчасове відключення функції Facebook Live для людей, які порушували правила користування мережею, і блокування функції тим користувачам, які поділилися заявою терористичної групи чи іншим забороненим контентом.

Новини за темою: Нова Зеландія заборонила маніфест того, хто напав на мечеті

Нагадаємо, в мечеті новозеландського міста Крайстчерч сталася стрілянина, після чого ще одна – в мечеті передмістя Линвуда. Також поліція знешкодила ряд саморобних вибухових пристроїв, знайдених в автомобілях після обстрілу мечеті.

Пізніше поліція затримала чотирьох учасників нападу: трьох чоловіків і одну жінку. Зазначається, що один з бойовиків знімав, як він стріляє у жертв.

Джерело: www.112.ua