Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

США мали б жорсткіше контролювати санкції проти Росії, після анексії Криму – ЗМІ

Війна Росії проти України триває від 2014 року. З того ж часу  Захід почав запроваджувати санкції проти Кремля. Однак аналітики переконані, що Вашингтон не надто виявляв прискіпливість і наполегливість у питанні покарання порушників обмежень.

Про це повідомляє американська газета Politico.

Видання зазначає,  що хибним рішенням було заплющувати очі на пропагандиста Джека Ганіка, який працював на російського олігарха.

Зараз дивляться

Більш ретельно слідкувати за дотриманням санкційних обмежень мало б міністерство юстиції США. Саме, Джек Ганік протягом багатьох років відкрито допомагав російському олігархові Костянтинові Малофєєву, який перебував під санкціями США з 2014 року. Зокрема, він зробив усе, аби той міг створити прокремлівську телевізійну імперію.

– Джек Ганік протягом багатьох років відкрито допомагав російському магнату, який перебував під санкціями США з 2014 року, створити прокремлівську телевізійну імперію, викликаючи підозри щодо того, чи порушує американець законодавство США.

І все ж протягом більшої частини останнього десятиліття Міністерство юстиції, здається, не вважало колишнього співробітника Fox News надто важливою мішенню, принаймні настільки, щоб висунути йому звинувачення, – пише видання.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Зрушення у цьому питання почали відбуватись лише восени 2021 року. Тоді вперше заговорили по можливий початок широкомасштабної війни. Заарештували Ганіка за декілька тижнів перед 24 лютого 2022 року.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-04-10 15:02:52