Новини Чернігова

«Срібло» привіз новгород-сіверський спортсмен з Чемпіонату України з боксу серед студентів

Новгород-сіверський боксер почав підготовку до Всеукраїнського турніру, щойно повернувшись зі «сріблом» з Полтави. Там пройшов Чемпіонату України з боксу серед студентів. Медаль Влад В’язовик привіз додому у великодню ніч. В категорії «дорослі» боксував вперше. На початку червня  поїде до Ужгорода.

Владислав В’язовик тренується в спортивній залі Новгород-Сіверської гімназії №1.  Перерви в тренуваннях не робить. Каже – не можна втрачати форму. За місяць має знову їхати на змагання. У великодню ніч він привіз з Полтави своє перше «доросле» «срібло». 

Владислав В’язовик, боксер: «Перший день я боксував з суперником з Києва. Для мене бій пройшов легко. Я його виграв з гарною перевагою. Другий день боксував з суперником зі Львова. Суперник був досвідчений, але переміг легко. На третій день боксував з місцевим, з Полтави. Бій був важким, непросто було виграти.»

У фіналі Влад бився з боксером з Івано-Франківська. Результат – 3:2, перемогу судді віддали супернику. Тренер Віктор Балабко каже, «срібло» – це гарний результат для першого бою у дорослому боксі. У клуба боксу «Лідер», в якому тренується Влад В’язовик, цьогоріч це не єдина медаль.

Віктор Балабко, тренер клубу боксу «Лідер»: «Успішно виступили на Чемпіонаті Чернігівської області, на Відкритому чемпіонаті Сумської області. «Золото» – у Тимошенка Андрія на Всеукраїнському майстерському турнірі в Кривому Розі. «Срібло» Тимошенка – в Черкасах. І «срібло» Влада – на Чемпіонаті України серед студентів.»

Тренування у боксерів – щовечора. По обіді приходить найменша група – це боксери від 9 до 12 років. За ними тренуються юніори. Вже потім  боксерську залу займають дорослі.

Віктор Балабко, тренер клубу боксу «Лідер»: «Цікавість дітей до боксу стабільно висока. У нас стопроцентна наповнюваність груп. Кожен день тренування розпочинаються з 15.30. Окрім дітей з міста, підвозять і сільських дітей.»

Тренер Віктор Балабко каже, травень та червень для новгород-сіверських боксерів будуть насиченими. Третього травня молодша група боксерів випробує сили в Ромнах Сумської області. Юніори в середині травня змагатимуться на Чемпіонаті України в Скадовську. Владислав В’язовик готується до Всеукраїнського турніру в Ужгороді, який має відбутися на початку червня. Ще один боксер клуба Олександр Гречаник поїде до Дніпра на Чемпіонат України серед молоді.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело: UA: Чернігів
30.04.2019
Close