Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сприяють виробництву Shahed: США ввели санкції проти компаній з Китаю, Ірану, Туреччини та ОАЕ

27 вересня Міністерство фінансів США оголосило про санкції проти 5 юридичних і двох фізичних осіб з Ірану, Китаю, Туреччини та Об’єднаних Арабських Еміратів. Вони сприяли постачанню компонентів для іранської програми з виробництва дронів.

Про це повідомляє Міністерство фінансів США.

Крім того, дані особи та компанії сприяли постачанню та фінансовим транзакціям на підтримку закупівлі серводвигунів – критично важливого компонента, що використовується в іранських безпілотниках серії Shahed.

Зараз дивляться

Також до чорного списку США потрапила іранська компанія Pishgam Electronic Safeh Company, яка придбала тисячі серводвигунів для дронів на сотні тисяч доларів, та її керівник Хамід Резу Джангхорбан.

Санкції стосуються також компанії з Гонконгу, яка виконала декілька замовлень на серводвигуни на суму понад мільйон доларів, та її представника Фан Яна; двох турецьких фірм і однієї – з ОАЕ, які сприяли фінансовим операціям Ірану.

Це вже 9 раунд санкцій США проти іранської програми з виробництва безпілотників серії Shahed, покликаної припинити незаконну діяльність Ірану й відвадити його від подальшої збройної підтримки РФ.

Нагадаємо, що президент США Джо Байден запровадив торговельні обмеження проти 11 китайських і п’яти російських компаній за постачання компонентів для виробництва безпілотників, які РФ використовує у війні проти України.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-27 21:30:51