Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Справжня ювелірна робота від КП “ВУКГ”!

Минулий тиждень видався для працівників комунального підприємства “Виробниче управління комунального господарства” своєрідним випробуванням на витримку, точність та акуратність при виконанні робіт з видалення величезних дерев в умовах часткової відсутності вільного місця та підвищеної небезпеки.

На території кладовища “Центральне” або ще як його називають “Троїцьке” силами бригади пильщиків та працівників з благоустрою з залученням автокрану та автовишки проведено видалення трьох величезних ясенів та однієї туї. Перед спилюванням кожного дерева, стовбури великих гілок спочатку фіксувались та страхувались за допомогою автокрану, а потім виконувалось, безпосередньо, саме спилювання кожної великої гілки. Потім кожна гілка обережно опускалась до дороги між секторами кладовища і у підвішеному стані поступово обпилювалась від дрібних гілок, а потім основний стовбур кряжувався.

Дрібні гілки акуратно збирали працівники з благоустрою та завантажували у ковші двох тракторів-навантажувачів, який обережно вивозив гілки за територію кладовища та завантажував їх до кузовів вантажної техніки для подальшого вивозу. Наразі, дерева повністю видалено, а території проведення видалень старанно прибрано.

Комунальне підприємство «ВУКГ» приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок з них від мешканців та підприємств міста.  Команда професіоналів з задоволенням допоможе Вам у цій складній справі за помірними цінами спиляти зайве дерево. Для замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, 128

Ви довіряєте нам – а ми відповідаємо за свою компетентність!

Unenizh.org.ua
2021-11-02 16:40:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин