Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Справедлива мобілізація: Тимошенко розповіла про концепцію партії «Батьківщина»

Справедлива мобілізація: Тимошенко розповіла про концепцію партії «Батьківщина»

Пропонується вдвічі збільшити грошове забезпечення вже воюючих захисників та добровольців, які самі прийдуть до ТЦК, система чітких гарантій та компенсацій для мобілізованих, а також підтримка та розвиток власних виробників озброєння. Таку концепцію презентувала Юлія Тимошенко разом з командою партії «Батьківщина».

«Ми всі розуміємо, чому та як сильно сьогодні необхідна мобілізація. Проте вона не має проходити в тому форматі, який ми бачимо зараз, коли людей хапають на вулицях, а до війська вже готові призивати дітей, інвалідів та жінок.

Це неприпустимо, тому наша команда розробила проект справедливої мобілізації, яка докорінно змінить ситуацію.

Перше, що ми пропонуємо, це дати вже воюючим захисникам вибір – або збільшення вдвічі грошового забезпечення, або відпустка на рік. Друге – ухвалити систему мотивації для добровольців, які самі прийдуть в ТЦК, забезпечивши їм мінімум півроку навчання, вдвічі більше грошове забезпечення, житло для родин, соціальний захист для дітей, гарантована медична страховка при пораненні. Третє – чітко зафіксувати категорії людей, яких не мобілізують – це жінки, молодь до 27 років, студенти, науковці, викладачі, люди з інвалідністю, багатодітні батьки. Четверте – створити інноваційний фонд інвестицій та розвитку приватних підприємств, які можуть виробляти озброєння для України – безпілотники, амуніцію, техніку, приціли тощо. Тільки так ми зможемо зупинити ганебні рейди ТЦК, які пакують у буси та відправляють на фронт всіх без розбору, та укомплектувати наше військо за принципом справедливості», – зазначила лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

За словами керівника Батьківщини в Чернігівській області Дмитра Нікітіна його однопартійці внесуть ці пункти у вигляді поправок у владний проект мобілізації та наполягатимуть на їх повному врахуванні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

"Ми маємо ухвалити законопроект про мобілізацію в такому вигляді, який не викликатиме протиріч у суспільстві та не поглиблюватиме вже існуючу кризу», – зазначив Нікітін

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.01.2024