Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Справа Медведчука про вугільну схему: ГПУ готує підозру Порошенку

Офіс генерального прокурора України готує пред’явлення підозри п’ятому президентові країни Петру Порошенку у рамках справи про постачання вугілля з ОРДЛО.

За словами адвоката Віктора Трепака, йдеться про розслідування справи Віктора Медведчука.

– Підготовлений Офісом генерального прокурора проект підозри вивчається в Офісі президента. Вирішується, наскільки доцільною є його реалізація саме зараз та як це вплине на електоральні настрої суспільства, – сказав Трепак.

За словами адвоката, якщо на Банковій рішення вже прийнято, то підозру буде пред’явлено ​​найближчим часом, коли генеральний прокурор Ірану Венедіктова буде у відрядженні.

За словами голови Служби безпеки України Івана Баканова, у рамках слідства буде розглянуто можливість причетності Порошенка та колишньої голови Нацбанку України Валерії Гонтарєвої, незважаючи на те, що екс-президент спростував звинувачення на свою адресу.

Нагадаємо, на початку жовтня народному депутату Віктору Медведчуку оголосили про підозру в держзраді та сприянні діяльності терористичної організації через його причетність до незаконних постачань вугілля з окупованих територій.

За версією слідства, було залучено два вугільні підприємства, які за фактом не працювали. За весь час здійснення цієї схеми проросійські терористи отримали понад 200 млн грн.

За словами голови СБУ, вищі посадовці возили валізи з грошима терористичним організаціям, доки народ збирав гроші на підтримку українських військових.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-04 18:46:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин