Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Справа йде до суду: Alyona Alyona про повістку після дрифту на Софійській площі

Українська реп-виконавиця Alyona Alyona, яка брала участь у дрифті на Софійській площі в центрі Києва, прокоментувала повістку про виклик на допит у поліцію.

Артистка зазначила, що справа йде до суду, а вона досі не отримала від організаторів ніякої інформації про те, як це все так склалося та чи був у них офіційний дозвіл, щодо наявності якого її запевняли.

– Любиш кататися, люби і саночки возити! Файно — коли прибереш за собою. Круто — коли прибереш за іншим. Ідеально — коли не смітиш, – написала Alyona Alyona в Instagram.

Виконавиця зазначила, що вони з командою та її підписниками добре впоралися, відмиваючи бруд, а також несуть відповідальність за свої вчинки. Однак Alyona Alyona зізналася, що за ці кілька днів отримала хвилю негативу в свою сторону.

– А зможуть тепер хейтери відмити той бруд, яким закидали мене останні два дні? – поцікавилася артистка.

Раніше ми писали, що в Києві на Софійській площі два автомобіля влаштували дрифт. Автівки Red Bull їздили навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому, після чого на асфальті залишилися сліди від шин.

У КМДА заявили, що вони не давали дозволу на зйомку. Також там була помічена Alyona Alyona. Виконавиця записала відеозвернення, в якому всю відповідальність поклала на організаторів.

Компанія Red Bull вибачилася перед киянами.

Фото: Alyona Alyona


Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-12 22:34:42