Україна і світ

Справа Аллерова: За екс-командувача Нацгвардії внесли заставу

Юрій Аллеров досі перебуває під вартою

Джерело: 112.ua

Справа Аллерова: За екс-командувача Нацгвардії внесли заставу

За екс-командувача Нацгвардії Юрія Аллерова внесли заставу. Про це заявив адвокат підозрюваного Ігор Мороз, повідомляє “Громадське”. 

Заставу у розмірі 4,8 мільйона гривень внесли ще у п’ятницю, 17 травня, але Аллеров і досі перебуває під вартою. Адвокат пояснює, що застава була внесена після 18:00, тобто коли робочий день вже закінчився. 

“Заставу внесли, але не відпустили, роблять все, щоб тримати його”, – сказав Ігор Мороз. 

Ігор Мороз вважає, що вже наступного тижня Аллерова повинні відпустити. 

Нагадаємо, детективи НАБУ затримали екс-командувача НГУ Юрія Аллерова, а також гендиректора компанії-забудовника і оцінювача 14 травня по справі про привласнення майна Нацгвардії на велику суму.

Слідство встановило, що в 2000-х роках Головне управління внутрішніх військ МВС України (далі реорганізовано в ГУ Нацгвардії України) і компанія-забудовник уклали угоду, за якою на території колишньої військової частини повинні були побудувати житловий комплекс з вбудованими паркінгами та нежитловими приміщеннями. В обмін на земельну ділянку площею близько 1 га в центрі Києва Нацгвардія повинна була отримати в житловому комплексі 50 квартир та 30 паркомісць.

Однак згодом, у 2016-2017 роках сторони уклали додаткові угоди, за якими Нацгвардія відмовилася від цих квартир і паркомісць на Печерську в обмін на 65 квартир у будинку, що та ж компанія-забудовник будувала на околиці Києва (біля станції метро “Червоний хутір”). Вартість цих квартир, як встановила проведена в рамках досудового розслідування експертиза, на 81 млн 635 тис. 448 грн менше тієї, в яку оцінено квартири, які повинна була отримати Нацгвардія на старті домовленостей.

Розслідування зазначених фактів детективи НАБУ здійснюють з грудня 2017 року за матеріалами журналістських розслідувань програми Bihus.Info.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua