Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Споживачі теплокомуненерго не платитимуть за газ вище 6,99 грн за кубометр – Вітренко

Споживачі підприємств теплокомуненерго не платитимуть вартість газу у тарифі на опалення вище за встановлену урядом ціну 6,99 грн за м³.

Юрій Вітренко

Про це заявив виконувач обов’язків міністра енергетики Юрій Вітренко на Всеукраїнському форумі Україна 30. Платіжка.

– Жодних споживачів ми не дискримінуємо. Ми якраз домовилися з мерами міст, що тарифи на тепло підвищуватися не будуть. У цих тарифах закладено ціну навіть нижчу, ніж 6,99 грн за м³. Тобто люди, які отримують послуги централізованого опалення, точно не платитимуть за газ як компонент тарифу на тепло більше, ніж 6,99 грн, – пояснив він.

За словами Вітренка, умови меморандуму, укладеного з підприємствами теплокомуненерго, передбачають і подальше ефективне функціонування, незважаючи на регульовану ціну газу в тарифі.

– Меморандумом передбачено, що зараз вони оплачують вартість газу не вище як 6,99 грн за м³, а ось цю різницю ми окремо через нормативно-правові акти врегулюємо, – пояснив керівник Міненерго.

У лютому уряд досяг угоди з місцевою владою про те, що тарифи на тепло і гарячу воду не підвищуватимуться в цьому опалювальному сезоні.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що до кінця поточного опалювального сезону тарифи на тепло і гарячу воду не підвищуватимуться.

У січні Кабмін встановив граничну ціну на газ у розмірі 6,99 грн за кубометр, а НКРЕКП обмежила тарифи на транспортування граничною ціною 1,79 грн за м³.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-02-16 12:54:52