Україна і світ

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували танки, гаубиці та “Гради” окупантів в зоні ООС

Бойовики продовжують запасатися забороненим важким озброєнням

Джерело: 112.ua

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували танки, гаубиці та "Гради" окупантів в зоні ООС

В зоні ООС спостерігачі ОБСЄ помітили танки, гаубиці, міномети та “Гради” окупантів. Про це повідомляє штаб ООС. 

10 травня безпілотник зафіксував 2 самохідні гаубиці “Гвоздика” калібру 122 мм неподалік населеного пункту Веденське. Вже за два дні було зафіксовано ще 3 самохідні гаубиці за 700 метрів від найближчих житлових будинків у Петрівському районі Донецької області. Наступного дня біля населеного пункту Хрустальний спостерігачі помітили 19 реактивних систем залпового вогню “Град”. 

Біля Ірміно спостерігачі зафіксували 2 буксировані міномети “Волошка”, а у населеному пункті Брянка – одну РСЗВ. Наглядачі не змогли дорахуватися семи самохідних гаубиць “Гвоздика”, але бути впевненими, що їх відвели не можуть.

У дворі житлового будинку в Новоласпі Донецької області була знайдена ББМ БМП-1, а в Ленінському районі Донецька – 12 бронетранспортерів, 4 броньовані ремонтно-евакуаційні машини, 6 БМП-1 й одну броньовану розвідувально-дозорну машину (БРДМ-2).

“Українська сторона СЦКК зазначає, що такі дії окупаційної адміністрації і збройних формувань Російської Федерації вкотре демонструють стійке ігнорування та небажання дотримуватись Мінських домовленостей, взятих на себе зобов’язань в рамках консультацій Тристоронньої контактної групи, щодо відведення озброєння та про зацікавленість в подальшому загостренні конфлікту”, – йдеться у повідомленні.

Джерело: www.112.ua