Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Спортзали та колонію для госпіталізації хворих на COVID-19 використовуватимуть насамкінець

Спортзали та колонію для госпіталізації хворих на COVID-19 використовуватимуть насамкінець

Спортзали у Чернігові та Ніжині, а також колонію у Прилуках використовуватимуть для госпіталізації хворих на COVID-19 насамкінець.

Про це повідомляє Суспільне з посиланням на начальника обласного управління охорони здоров’я Петра Гармаша. За його словами, перш за все, заповнюватимуть медзаклади.

Директор спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» Геннадій Прокопович показує спортивну залу. В ній і ще в одній залі прийматимуть хворих на коронавірус, якщо всі лікарні будуть заповнені.

Нині у будівлі триває ремонт, який мають закінчити наступного тижня. На першому поверсі, за попередніми підрахунками, зможуть розмістити 100 людей, у залі на другому поверсі – 150-200.

«Вентиляції нема, тільки відкриваються вікна. Я вважаю, якщо буде 100 людей в цьому залі, а 150-200 у верхньому залі, бо він побільше, то треба ж десь якусь їдальню робити, туалети. У цій будівлі 4 туалети», – розповів Геннадій Прокопович.

Приймати хворих планують і в прилуцькій колонії. Нині вона законсервована.

Начальник обласного управління охорони здоров’я Петро Гармаш каже, спортзали і колонію будуть використовувати для госпіталізації насамкінець.

За його словами, за необхідності хворих прийматимуть і в Обласному центрі радіаційного захисту населення, що у мікрорайоні Бобровиця.

«Максимально ми будемо використовувати ті лікувальні заклади, які зараз не займаються плановим лікуванням», – сказав Петро Гармаш.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
12.11.2020