Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Спортсмени з Чернігівщини здобули вісім медалей на чемпіонаті України з лижних гонок на лижоролерах

З 22 по 26 вересня Чернігів приймав чемпіонат України з лижних гонок на лижоролерах серед юніорів та юніорок. Представники Чернігівської області на різних дистанціях завоювали вісім медалей.

Про це повідомляє Департамент сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.

Зокрема:

Олександр Лісогор – переміг в гонці в/с, 15 км, в гонці к/с, 7,5 км та в кросі, 3 км

Володимир Аксюта – посів ІІ місця в гонці в/с, 15 км та в гонці к/с, 7,5 км

Марія Чамар – виборов ІІІ місце в гонці в/с, 3 км

Віталій Ільченко – посів ІІ місце в гонці в/с, 15 км та ІІІ – з кросу 8 км.

Переможці та призери вихованці позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту «ЧОО ФСТ «Україна», та Чернігівської обласнаої школи вищої спортивної майстерності.

Фото зі сторінки Департаменту сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА у Facebook.