Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Спортсменки з Чернігівщини повернулися з Греції із «золотом» і «бронзою»

«Золотою» стала ніжинка Наталія Чистякова, а «бронзовою» — чернігівка Дарина-Ірина Шведик.

Обидві спортсменки з Чернігівщини тріумфували на чемпіонаті світу з самбо серед молоді (18-20 років), який 17 жовтня фінішував у грецьких Салоніках.

Делегація України складалася з 30 спортсменів і спортсменок. Серед них — і дві представниці Чернігівської області. Наші самбістки боролися серед юніорок (до 20 років).

16 жовтня, у другий змагальний день, вихованка чернігівського тренера Олександра Маркіна Дарина-Ірина Шведик здобула бронзову медаль у ваговій категорії до 50 кг.

А на наступний день, перед офіційним закриттям чемпіонату, вихованка ніжинського тренера Сергія Полтавцева Наталія Чистякова, яка в цьому році стала чемпіонкою Європи, показала свою міць і на світовій першості. У фіналі Наталія боролася з росіянкою Катериною Дорошенко. В результаті привезла до Ніжина золоту медаль!

Золота нагорода Чистякової для збірної України стала другою на нинішньому чемпіонаті світу. Ще одне «золото» до скарбнички української збірної поклала Софія Бордінскіх з Дніпропетровської області, яка перемогла у ваговій категорії до 59 кг серед дівчат (до 18 років).

Загалом у Салониках-2021 вийшло 19 нагород (2 золотих + 6 срібних +11 бронзових) і два командних кубка («серебряний» — у юніорок, «бронзовий» — у юніорів).

Чемпіонат світу серед молоді у Салониках. 15-17 жовтня. Юніорки.