Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Спортсменка з Чернігівщини стала бронзовою призеркою Чемпіонату Європи з боксу серед молоді

Збірна України завоювала на чемпіонаті Європи 2020 з боксу серед молоді 15 нагород.

3 золоті, 5 срібних і 7 бронзових медалей.

Це другий показник серед усіх країн-учасниць змагань і один з найкращих результатів за усі роки участі команди на чемпіонатах Європи.

Одну з семи бронзових медалей збірній принесла перемога спортсменки з Чернігівщини Раїси Піскун. Вона виборола бронзову нагороду у ваговій категорії 75 кг.

Спортсменка тренується у КПНЗ ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради під керівництвом тренера Валерія Бондаренка.

Чемпіонат Європи 2020 з боксу серед молоді проходив у місті Будва (Чорногорія). У змаганнях взяли участь 175 спортсменів з 22 країн.

Джерело – Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації