Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Сподіваюся, що ліміти на споживання електроенергії нам більше не знадобляться – Галущенко

Цей опалювальний сезон був найскладнішим за всю історію України, проте енергосистема вже третій тиждень працює у бездефіцитному режимі, і навіть вже накопичилися певні резерви. Тому, якщо не буде нових ракетних ударів по енергооб’єктах, більше не доведеться обмежувати споживання.

Про це в ефірі телемарафону заявив міністр енергетики Герман Галущенко, відповідаючи на запитання щодо результатів замірів споживання в різних регіонах України.

За його словами, ці заміри проводились, щоб перевірити, як змінилося споживання через переміщення населення та підприємств, аби потім встановити справедливі ліміти.

Зараз дивляться

– Проте я радий з того, що наразі енергосистема працює у бездефіцитному режимі, уже третій тиждень забезпечуємо виробництво електроенергії в повному обсязі відповідно до споживання. Ми маємо відповідні резерви, і плануємо й надалі так підтримувати нашу енергосистему, щоб люди не відчували обмеження постачання.

Тому я дуже сподіваюся, що ліміти для областей нам найближчим часом нам не знадобляться взагалі з точки зору споживання, – наголосив Галущенко.

Міністр зауважив, що зараз усі зусилля спрямовані на максимальне відновлення пошкоджених об’єктів до наступного опалювального сезону, а також забезпечення децентралізації виробництва електроенергії за рахунок будівництва нових генеруючих потужностей.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Відповідаючи на запитання щодо можливості зростання тарифів на електроенергію, Галущенко наголосив, що про це зарано говорити – якщо тарифи й переглядатимуться, то лише після завершення опалювального сезону, і підвищення може бути лише диверсифікованим, тобто в залежності від споживання кожного домогосподарства.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-02-25 18:00:11