Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Сподівання на дощі не виправдалися: рівень води у річках Чернігівщини знизився

Сподівання на дощі не виправдалися: рівень води у річках Чернігівщини знизився

Через недостатню кількість опадів у листопаді рівень води у водних об’єктах басейну Десни знизився.

Про погіршення водогосподарської обстановки на своїй Facebook-сторінці повідомило Деснянське басейнове управління водних ресурсів.

У Десні в Чернігові рівень води протягом листопада знизився на 14 см. Аналогічна ситуація і на інших пунктах спостереження: в Новгороді-Сіверському – на 5 см, в Літках – на 6 см. На річці Сейм біля Мутина рівень води знизився на 2 см, на Снові у Сновську – на 19 см.

Щоправда, є і гарна новина: порівняно з аналогічним періодом минулого року гідрологічна ситуація в області стала значно кращою. Станом на 1 грудня рівні води на Десні вищі на 20-50 см в порівнянні з аналогічним періодом 2019-2020 років.

На Удаї, Снові, Острі, Убеді ситуація також покращилась. Як відомо, у попередні роки на ділянках цих річок спостерігалося проходження дуже малих витрат води. На малих водоймах, довжиною до 10 км, тоді фіксували пересихання водотоків.

Фахівці відзначають: цьогоріч в басейнах Десни та Удаю на території області осінь минула без збільшення поверхневого стоку. Помірні дощі не покращили водність річок.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь