Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Співачка Шер закликала світ озброїти Україну: Росія хоче зламати і Європу

Відома американська співачка Шер закликала надати Україні потрібне озброєння для захисту своєї території. Про це зірка заявила на своїй сторінці у Twitter.

Вона додала, що зараз Україна захищає не лише своїх громадян від Росії, а й усю Європу.

– Україна друга за розмірами країна в Європі після Росії. Вона межує із сімома країнами, і це єдине, що зараз перебуває між російською агресією та Європою. Якщо ми не озброїмо Україну танками та іншою необхідною технікою для захисту, то можемо пошкодувати про це, оскільки РФ захоче зламати Європу, – заявила співачка.

Раніше 75-річна знаменитість вже неодноразово підтримувала нашу країну на тлі широкомасштабного вторгнення Росії 24 лютого.

Шер активно критикувала Путіна, називаючи його деспотом, мета якого – повернути СРСР. Вона також вважає те, що відбувається в нашій країні, як пряму загрозу існування Європи, оскільки Росія бачить у цій війні свій шанс піти далі за українські кордони.

Ще у березні співачка заявила, що готова прийняти українських біженців у себе вдома. Шер пообіцяла, що про гостей з нашої країни подбають, і вони будуть у безпеці.

Шер
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-04-12 17:14:22

Магазин Автозапчастин м.Ніжин