Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Спікер МВС України Артем Шевченко йде у відставку

Директор департаменту комунікацій Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко йде у відставку після 6,5 років роботи в установі.

Про це Артем Шевченко повідомив у перший робочий день нового 2022 року на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Спікер МВС України завершив державну службу.

– Дякую всім за 6,5 років співпраці. За шанс долучитися, зробити внесок у комунікацію необхідних і безальтернативних реформ, перетворень у правоохоронній сфері. Були звісно і помилки, але здобутків більше. Зміцнено ефективну робочу комунікаційну систему всіх органів системи. Головне тепер її розвинути та не занапастити, – зазначив він.

За час роботи на посаді Артем Шевченко став автором фільму Слов’янськ. Початок війни, де відтворено хронологію найбільш важливих епізодів битви за місто.

Кінострічка, показана на телеканалі ICTV, перемогла в експертному голосуванні номінації Документальний фільм професійного телерейтингу Знято в Україні.

Слов’янськ став першим населеним пунктом, захопленим проросійськими військами на сході України. Місто вдалося звільнити менш ніж за три місяці.

Фото: Артем Шевченко

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-01-04 20:00:48

Магазин Автозапчастин м.Ніжин