Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Спікер Джонсон запевнив, що до пакету по Україні Конгрес повернеться після 9 квітня

Палата представників розпочне розгляд законопроєкту про надання військової допомоги Україні відразу після виходу конгресменів з великодніх канікул 9 квітня.

Про це заявив речник Палати Майк Джонсон в інтерв’ю Fox News.

Американські чиновники, наближені до Джонсона, стверджують, що він намагається пом’якшити жорстку позицію республіканців, які ставлять умови для прийняття пакетів допомоги Києву.

Зараз дивляться

Проте спікер не став конкретизувати, який законопроєкт буде виставлений на голосування, адже може йтися про формат ленд-лізу чи кредитування.

Військова допомога Україні від Конгресу США

У лютому 2024 року Сенат США проголосував за законопроєкт, який передбачає виділення $60 млрд на допомогу Україні. Потім документ спрямували на розгляд Палати представників.

Однак там не поспішали прийняти на розгляд пакет для Києва, оскільки, зокрема, спікер Палати Майк Джонсон зайняв позицію, що спершу потрібно вирішити питання міграції та захисту кордонів Сполучених Штатів.

Після тижнів дискусій і переговорів Джонсон все-таки вирішив винести законопроєкт щодо України на голосування, але зі значними змінами. За словами сенаторів, Джонсон запропонував виділити допомогу у вигляді кредиту чи лендлізу для захисту інтересів американських платників податків.

Джерело: Bloomberg
військова допомога, Конгрес США

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо побачили помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-03 22:29:28