Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Спершу має бути відповідальна поведінка влади з дотримання карантину, а вже потім – вимоги до громадян, – депутат облради

Спершу має бути відповідальна поведінка влади з дотримання карантину, а вже потім – вимоги до громадян, – депутат облради

Щодня в Україні виявляють дедалі більше хворих на коронавірус, і влада втрачає контроль над ситуацією з поширенням COVID-19. Щоразу більше областей мусять посилити карантинні заходи, щоб не перевантажити медичну систему. Водночас уряд планує посилити адміністративну відповідальність за недотримання маскового режиму в приміщеннях і громадському транспорті.

Як зазначив депутат Чернігівської обласної ради від «Нашого краю» Петро Головач, маски, зважаючи на їхню вартість і необхідну частоту зміни раз на кілька годин, недоступні для багатьох громадян, а придбати їх на вході до громадських місць досі неможливо.

«Разом з тим, упродовж карантину влада сама демонструє нехтування звичайними санітарними правилами, дотримання яких сама ж вимагає від громадян. Прояви зневаги до громадської безпеки можна побачити на численних засіданнях і зустрічах урядовців. Результатом стали масові порушення безпеки і серед звичайних громадян», – прокоментував Петро Головач.

На його думку, виникла ситуація, коли влада не знає, що з цим робити, шукаючи на четвертому місяці національного карантину адекватну комунікацію з громадянами. «Високопосадовці мали б першими вдягнути маски та останніми їх зняти. Але для цього їм треба почати поважати кожного українця, а не тільки себе.

«Наш край» вважає, що для початку треба запровадити жорсткі покарання для посадовців за порушення карантинного режиму. Тоді, можливо, й не доведеться їх запроваджувати для пересічних українців», – зазначив депутат Чернігівської облради від «Нашого краю».

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

24.06.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова