Місто і регіон

Спецтехніка КП “ВУКГ” працює заради благоустрою!

Життя дерева, як і любої живої істоти, має свій вік. Хто рано помирає хворим, хто доживає до старості, а хто гине внаслідок якихось трагічних обставин…

У випадку з деревами, після загибелі та спилювання залишаються пні. Називати спилювання дерева «видаленням» не зовсім коректно тому, що по суті, спилювання дерева є його видаленням тільки на 50%. Так як залишається ще половина дерева у вигляді пня та кореневої системи, яка прихована від наших очей.

Пні відносно корисні в лісі – на них можна посидіти, перевести дух, послухати спів птахів і дихання вікових дубів. А ось вдома на подвір’ї, на дачі, біля двору чи просто на вулиці, чи ,наприклад, де буде проводитися закладка фундаменту на місці видаленого дерева, проведення каналізації тощо, пні можуть стати великою проблемою, адже іноді, щоб викорчувати і утилізувати їх , варто докласти великих зусиль та  витратити багато часу.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» вже тривалий час працює за новітньою технологію з видалення пнів у Ніжині. На базі екскаватора JCB виробниками передбачено спеціальний пристрій – «подрібнювач пнів», який являє собою навісну фрезу великого діаметру з рідкими зубами. Устаткування має достатню потужність для роботи з деревиною, практично, будь-якої твердості. Управління подрібнювачем здійснюється з кабіни екскаватора, що позитивно позначається на безпеці і прискорює хід робіт. Робочий інструмент подрібнювача пнів  Earth Drill 8000 MAX дозволяє проникати фрезі на глибину до 700 міліметрів, що прекрасно руйнує коріння великих і старих дерев з розвиненою кореневою системою. Конструкція пристрою забезпечує хорошу видимість з кабіни. Тріска не летить на всі боки, а повільно піднімається на поверхню і акуратною купкою укладається навколо ями. Робочий механізм подрібнювача обертається на низькій швидкості, що серйозно знижує знос і витрати, а також підвищує безпеку.

Працівниками КП “ВУКГ” ведеться активна робота з видалення пнів у місті, що залишились після видалення дерев на центральних вулицях, а також у парках і скверах. Допомагає комунальникам в цьому вищезгадана спецтехніка.

Тільки за один робочий день у Ніжині видалено 22 великих та малих пні. Такий вид робіт, які виконують працівники з дільниці благоустрою міста, свою чергу значно покращує естетичний вигляд будь якої локації у Ніжині.

Unenizh.org.ua
2022-10-06 15:06:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин