Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Спеціалізована техніка для вас! Транспортні послуги та аренда

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» пропонує скористатись арендою спеціалізованої техніки та нашими послугами.

Чому краще вибирати оренду спецтехніки?

Використання спеціалізованої техніки  вимагають будівельні і ремонтні роботи. Ціна такого обладнання висока і не по кишені більшості дрібних підприємств та приватним підприємцям. Навіть великі компанії не завжди мають можливість утримувати власний арсенал спецтехніки та утримувати його в належному стані. Куди вигідніше брати грейдер в оренду для виконання необхідних робіт.

В арсеналі нашого комунального підприємства є великий вибір спеціальної техніки, кожну одиницю якої можна орендувати. Це вигідно з багатьох причин:

+ Не потрібно витрачати кошти на покупку техніки;

+ Економляться гроші на утриманні та обслуговуванні машин;

+ Немає необхідності наймати кваліфікований персонал, який працює з цією спецтехнікою.

Вже багато років КП “ВУКГ” є надійним партером багатьох підприємств та приватних підприємців. У нас ви можете замовити не лише послуги грейдерів, а й взяти в оренду різноманітну спеціалізовану техніку. Оренда спецтехніки в нашій компанії позбавить вас від безлічі проблем. Звертайтесь до КП “ВУКГ”, і наші фахівці підрахують вартість послуги та дадуть відповіді на всі питання.

Автопарк КП “ВУКГ включає в себе: автокран, автовишки (ліктьові та телескопічні), автогрейдер, вантажівки, трактори, дорожні щітки, вакуумний пилосос, бульдозер, екскаватор.

Великий досвід роботи та гуманна цінова політика. Наші фахівці завжди уважно вислухають, дадуть відповідь на питання і підкажуть, яка послуга або спеціалізована техніка зможе бути вам найбільш корисна.

Ми не просто надаємо техніку в оренду, а допомагаємо заощадити ваш час, сили і засоби.

Отже наша техніка до ваших послуг!

З приводу замовлень звертатись за адресою: м. Ніжин, вул. Чернігівська, буд. 128.

Unenizh.org.ua
2022-01-27 15:26:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин