Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Спецслужби РФ намагалися завербувати жителя Чернігівщини

Спецслужби РФ намагалися завербувати жителя Чернігівщини

Контррозвідники СБУ зафіксували спробу вербування спецслужбами РФ мешканця одного з прикордонних районів Чернігівської області.

Про це повідомляє Служба безпеки України на своєму офіційному сайті.

Встановлено, що наш співвітчизник періодично виїжджав до Росії в особистих справах. Під час чергової поїздки його затримали російські правоохоронці за начебто порушення трудового законодавства та умов перебування на території РФ.

Методами психологічного тиску і залякування, спецслужби змусили чоловіка підписати згоду на негласне співробітництво.

За завданням російських кураторів, українець мав збирати інформацію про військові частини та військовослужбовців, які проходять службу у районах, що межують з РФ.

Також їх також цікавила інформація щодо співробітників українських правоохоронних органів, громадян, які систематично їздять до Росії на заробітки.

Зібрані дані чоловік мав передати кураторам під час наступного візиту до РФ.

Після повернення додому чоловік добровільно звернувся до Служби безпеки України і надав свідчення щодо обставин його вербування та поставлених завдань.

Варто зазначити, що протягом останніх років на Чернігівщині контррозвідниками СБУ викрито низку спроб з боку іноземних спецслужб залучити мешканців прикордоння до шпигунської діяльності.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
07.10.2020

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook