Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Спецпроєкт Другий фронт: премʼєра фільму про залаштунки дипломатії

У межах національного телемарафону Єдині новини на телеканалі ICTV2 відбулась прем’єра документального двосерійного спецпроєкту Другий Фронт. Він присвячений роботі українських дипломатів, деталям та результатам історичних перемовин та домовленостей, укладанню угод та отриманню Україною міжнародної допомоги.

Другий фронт – що відбувається за лаштунками міжнародних організацій

Документальний фільм розповідає про ключові моменти, що зміцнили міжнародну підтримку України. Проєкт розкриває зусилля українських лідерів у прагненні до вступу в НАТО.

У стрічці представлені ексклюзивні інтерв’ю з генсеком НАТО Єнсом Столтенбергом, міністрами оборони західних країн – США, Бельгії, Фінляндії. Вони розповідають подробиці того, як для них почалася повномасштабна війна в Україні.

Зараз дивляться

https://www.youtube.com/watch?v=videoseries

Автор проєкту – Володимир Рунець, український журналіст, спеціальний кореспондент телеканалу ICTV, який працює на війні з самого її початку у 2014 році. Продюсерка проєкту – Оксана Дихніч, яка також з 2014 року створює дві найрейтинговіші в Україні програми з контрпропаганди Антизомбі та Громадянська оборона.

– На початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну світова спільнота дуже повільно набирала рішучості у ключі підтримки України. Але наші люди довели, що здатні дати гідну відсіч навіть такому сильному ворогу, як Росія. Світ повірив у нас, а українські дипломати зробили все, аби ця віра лише зростала і ставала сильнішою, – зазначив автор проєкту, Володимир Рунець.

Фільм акцентує на тому, що відбувалося і відбувається за лаштунками міжнародних організацій, резиденцій, посольств та офісів під час великої війни в Україні.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-04 20:23:32