Україна і світ

Спецпідрозділ ДБР отримав від Офісу Рябошапки 42 “справи Майдану” загальним обсягом у 6500 томів

За останній місяць скеровано до суду провадження щодо вбивства журналіста та активіста Евромайдана Василя Сергієнка, а також підготовлено підозру слідчому Дніпровського райвідділу ГУ МВС у Києві про незаконне затримання чотирьох активістівОфіс Генерального прокурора передав спецвідділу Державного бюро розслідувань 42 кримінальні провадження у справі про масові розстріли на Майдані Незалежності в Києві у 2014 році. Про це повідомили слідчі відділу по розслідуванню “справ Майдану” 13 лютого, передає прес-служба ДБР.

“Спеціальний слідчий підрозділ ДБР з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку з масовими протестами в 2013-2014 роках, вже прийняв 42 кримінальні провадження від Офісу Генерального прокурора”, – йдеться у повідомленні.

Наголошується, що загальний обсяг матеріалів справ склав понад 6 тис. 500 томів.

Слідчі ДБР поінформували, що за останній місяць направлено до суду провадження щодо вбивства журналіста та активіста Евромайдана Василя Сергієнка. Крім того, слідчому Дніпровського райвідділу ГУ МВС у Києві повідомили про підозру у незаконному затриманні 4 учасників протестів 18 лютого 2014 року.

Нагадаємо, 9 лютого повідомлялося, що ЗМІ оприлюднили список майже 1000 постраждалих силовиків на Майдані.

Джерело: www.112.ua

Теги
Facebook
Close