Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

SpaceX підняла ціни на послуги Starlink: скільки доведеться платити

Компанія SpaceX підняла ціни на послуги супутникового інтернету Starlink. На деякі послуги ціни піднялися до 20%. Причина цього – інфляція.

Так, користувачі Starlink отримали повідомлення про підвищення цін як на послуги, так і самі термінали. Для мешканців США місячна підписка підвищилася з 99 до $110, а термінал – з 499 до 549 та $599 для нових клієнтів. Клієнти Starlink в інших країнах повідомили про отримання аналогічних повідомлень щодо підвищення цін.

– Єдина ціль цих коригувань – йти в ногу зі зростанням інфляції, – заявили в компанії супутникового інтернету.

Також компанія SpaceX останнім часом підняла ціни на виведення супутників на орбіту. Так, за супутник вагою 200 кг доведеться заплатити $1,1 млн і по $5 500 за кожен додатковий кілограм. Раніше ціни були $1 млн і $5000 відповідно.

На запуски ракет Falcon 9 Falcon Heavy також підняли цінники на 8% – з $62 млн до $67 млн, і з $90 млн до $97 відповідно.

Нагадаємо, що компанія SpaceX Ілона Маска відправила Україні тисячі терміналів для підключення до супутникового інтернету Starlink. Президент космічної компанії Гвінн Шотвелл заявила, що цьому сприяли Польща та Франція.

SpaceX підняла ціни на послуги Starlink: скільки доведеться платити
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-03-24 15:55:48

Магазин Автозапчастин м.Ніжин