Україна і світ

Sony та Microsoft відтепер “друзі”: що відомо про нову угоду компаній

Sony та Microsoft відтепер "друзі": що відомо про нову угоду компаній

Дві величезні технологічні корпорації Sony та Microsoft анонсували довготривалу співпрацю в галузі хмарного геймінгу та штучного інтелекту. Про таке рішення компанії оголосили ще 17 травня, однак хвиля обговорень серед геймерів та здивування серед співробітників однієї з компаній досі не вщухає.

Мета та деталі співпраці. Як повідомляє видання Bloomberg, компанії поділяться один з одним досвідом і винаходами, але не перестануть конкурувати в розважальній індустрії.

Sony почала переговори з Microsoft без будь-якої участі команди PlayStation, а в цей час менеджерам довелося заспокоювати шокованих співробітників, переконуючи їх, що плани компанії з випуску консолі наступного покоління залишаються в силі.

via GIPHY

Чим мотивоване таке рішення? Схоже, Sony бачить в поширенні швидкого інтернету по всьому світу загрозу для свого бізнесу, адже PlayStation приносить корпорації третину всього доходу. Аналогічних ризиків зазнає і консоль від Microsoft.

Саме з цієї причини, вважають журналісти, вчорашнім ворогам довелося так поспішно об’єднати свої сили проти могутнього конкурента в особі Google.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
21.05.2019