Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Солодкі подарунки від «Нашого краю» вчать робити добро

Солодкі подарунки від «Нашого краю» вчать робити добро

Зовсім скоро «Наш край» розіграє цінні подарунки серед учасників новорічної акції #Наш_Край_оберігає. Про це розповів депутат Чернігівської обласної ради, керівник Чернігівської обласної організації ПП «Наш край» Сергій Баришовець.

«Наша акція не тільки вітає з новорічними святами, а й вчить робити хороші справи. Адже великі зміни починаються з рідної домівки, з рідного краю та з кожного з нас. За умовами акції кожен охочий міг отримати подарунковий набір цукерок, просто написавши нам особисте повідомлення на офіційну сторінку партії у фейсбуці. За кілька тижнів до нас надійшли тисячі запитів. І кожен, хто звернувся, отримав солодкий подарунок до Нового року!» – повідомив Сергій Баришовець.

Але це ще не все! Кожна коробка з-під цукерок – ще й годівничка для птахів! Змайструвати її дуже просто: треба зробити отвори з боків, де на картоні знаходяться пунктирні прорізи, наповнити її зерном і розмістити на дереві або за вікном.

Солодкі подарунки від «Нашого краю» вчать робити добро

«А ще – добро завжди повертається! Щоб виграти цінні подарунки від «Нашого краю» треба розмістити у фейсбуці фото або коротке відео зі своєю годівничкою з хештегами #Наш_Край_оберігає та #Наш_Край_Чернігівщина_оберігає. Власники і власниці годівничок із найбільшою загальною кількістю лайків і перепостів отримають цінні призи!», – розповів керівник депутатської фракції «Наш край» на Чернігівщині.

Переможців оголосимо 26 січня. Подробиці акції читайте тут: https://www.facebook.com/nashkray.org/posts/445310450392119

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

24.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин