Україна і світ

Соліст Imagine Dragons звернувся до українців зі сцени: Нехай настане мир, який побачать ваші діти

Будівельні матеріали м.Ніжин

Соліст американського гурту Imagine Dragons Ден Рейнольдс зі сцени звернувся до українців. Він також виконав для біженців пісню Alphaville Forever Young на фестивалі Opener у Польщі.

Музикант заявив, що почувається безпорадно на тлі того, що відбувається в Україні – багато людей втратили житло та змушені тікати.


– Чудовим людям з України. Так багато з них втратили домівки, і це відбувається у 2022 році? Чому досі йде війна, чому діти вмирають, чому ми не можемо зробити більше, ніж заспівати? Я почуваюся безпорадно, – емоційно заявив співак.

Він додав, що читає листи шанувальників з України, які також присутні на його концерті. Зі сцени Ден звернувся до українців і висловив свою підтримку за допомогою музики. На відео від фанатів можна помітити, що ці слова для соліста важко даються – він важко зітхає, а його голос тремтить.

– Я читав ваші листи та знаю, що ви тут. Цю пісню я виконую для вас – нехай ваші сім’ї будуть у безпеці та настане мир, який побачать ваші діти. Ця пісня для України, – закінчив своє звернення Рейнольдс.

Йшлося про пісню Alphaville Forever Young, в якій співається про вічну молодість та безсмертя.

Музиканти з Imagine Dragons не вперше підтримують нашу країну публічно – на початку червня на концерті у Празі соліст підняв прапор України вгору – важливий для нас символ передала йому харків’янка, яка тікала від російських військових із Північної Салтівки.


Imagine Dragons
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-07-01 10:48:40

Магазин Автозапчастин м.Ніжин